Zamowienia pod nr 515-992-772Referencje od Capgemini

Z dumą prezentujemy Państu list referencyjny, który otrzymaliśmy od firmy Capgemini za oganizację świątecznego cateringu w siedzibie firmy:

„Jest mi niezmiernie miło móc polecić usługi firmy „VIP Catering” przyszłym klientom, którzy poszukują najwyższej jakości usług cateringowych i indywidualnego podejścia do klienta. Firmę „Vip Catring” wyróżnia sympatyczna, profesjonalna, szybka obsługa, natychmiastowo reagująca na potrzeby swoich gości, bogaty jadłospis oraz smaczne potrawy. W związku z organizacją przyjęcia świątecznego dla jednego z naszych projektów powierzyliśmy przygotowanie i obsługę firmie „VIP Catering”. Firma wywiązała się perfekcyjnie, pracownicy oraz przygotowanie ogólne dało nam poczucie komfortu i brak konieczności własnego zaangażowania w przygotowanie imprezy. Zaproszenie do współpracy firmy „VIP Catering” okazało się trafnym wyborem. Jesteśmy przekonani, iż w przyszłości z satysfakcją i zadowoleniem jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług tej firmy. Wyśmienity smak przygotowanych dań, zręczna i miła obsługa, jak i sama organizacja wielokrotnie wzbudziły podziw gości organizowanego przez naszą firmę przyjęcia. Właściciele i pracownicy zawsze służą pomocą i fachową radą w przygotowaniu odpowiednio dobranego menu w zależności od charakteru spotkania. Przygotowanie cateringu i wystrój stołu, spotkało się z dużym uznaniem naszej załogi i zaproszonych gości. Gorąco polecamy restaurację „VIP Catering” wszystkim, którym zależy na smacznym jedzeniu i doskonałej obsłudze oraz miłej atmosferze spotkań.”

Pozdrawiam,

Dorota Janik

______________________________________________________________­
Dorota Janik / Capgemini Poland / Katowice/ BPO

Executive Assistant

VIP Catering Katowice
Dębowa 82
40-109 Katowice
Tel: Ola 793-315-413
Tel: Łukasz 793-956-695
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pon - Pt.: 9:00 - 16:00