Zamowienia pod nr 515-992-772

‼️ PRACA ‼️

Szukamy do pracy Kucharza lub Kucharki

ZAKRES ZADAŃ:
• Przygotowanie dań.
• Dbałość o jakość przygotowywanych potraw.
• Przestrzeganie standardów jakościowych przygotowywanych potraw.
• Przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP,
• Współpraca z Szefem Kuchni.

NASZE OCZEKIWANIA:
• Doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza,
• Mile widziane doświadczenie
• Umiejętność współpracy, pozytywne nastawienie.
• Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność.
• Książeczka sanepidowska

CO OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
• Umowę o prace

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres

Wszelkie informacje będą udzielane telefoniczne 515992772
Kontakt 9.00- 14.00

#praca #dobrezarobki #terminiewyplay #miłaatmosfer

273354433 6280440836461 5338713702819360973 n

VIP Catering Katowice
Klimczoka 7
40-857 Katowice
Tel: Ola 793-315-413
Tel: Łukasz 793-956-695
E-mail: kontakt@katowice-catering.pl
Pon - Pt.: 9:00 - 16:00